کانون جوانان تاريخانه مقدم بازديدکنندگان عزيز را گرامی ميدارد

 

دانشی که در جهان است را تنها در جهان میتوان يافت نه در کنج اتاق

   

:: آشنایی با فعالیت های موسسه خیریه و دارالایتام امام سجاد (ع) دامغان

   
 

اشاره: موسسه دارالایتام حضرت امام سجاد با اقدام شایسته جمعی از علماء و بازاریان خیراندیش و فرزانگان دامغانی تشکیل یافته و اقدامات ارزشمندی را برای حمایت از محرومان و مستضعفان سامان داده است. ما از عموم مردم وفادار جهت یاری رسانی به این موسسه مردمی دعوت به همکاری می نماییم.

 
   
   
   
       
         
      سال 1386 ....  سال 1387 ....  سال 1388 .... سال 1389 .... سال 1390    
         
   

نگاهی به عملکرد مؤسسه خیریه و دارالایتام امام سجاد (علیه السلام) دامغان

کسی که مال دنیا را جمع کند و به فکر گره گشایی از امورات دیگر مسلمین نباشد حقیقتاً مسلمان نیست. پیامبر اعظم (صلی ا... علیه و آله و سلّم) ـ اصول کافی

شایسته است به آگاهی امت نیکوکار و خیرخواه برسانیم که از زمان های پیشین، موسسه خیریه و دارالایتام امام سجاد (ع) شهرستان دامغان به همت والای چهره های نامدار و با ایمان شهرمان: مرحوم حجت الاسلام والمسلمین کربلائی سید طاهر شاهچراغی (ره)، مرحوم حاج سید علی اکبر خاتمی، مرحوم حاج فرج ا... اکبری و چند نفر از بزرگوارانی که هم اکنون از اعضاء این موسسه خیریه می باشند، تأسیس یافت و با استعانت از پروردگار متعال در امر خدمت رسانی به محرومان و به ویژه ایتام و خانواده های بی سرپرست فعالیت می نماید. موسسه مذکور در سال 1377 با همکاری دیگر اعضاء و با تلاش مرحوم آقای حاج محمد یزدانی و مرحوم آقای حاج اسدا... محمدی به ثبت رسید.

در حال حاضر اعضای موسس و هیئت مدیره عبارتند از:

حجج اسلام والمسلمین حاج سید محمود ترابی و حاج سید مسیح شاهچراغی ـ آقایان: حاج عباس ذاکرنژاد، حاج رضا طاهری، حاج حمزه کشاورز و حاج علی اکبر فرح زاد.

این موسسه تاکنون با امکانات محدود و موجود خویش و حمایت های اداره بهزیستی شهرستان دامغان خدمات مفید و موثری را ارائه کرده است. اکنون شما خیراندیشان نیز این فرصت را مغتنم شمرده، یاور محرومان و مستمندان باشید. همه ما واقفیم که این عزیزان بزرگوار با شکیبایی خود حق بزرگی بر گردن آحاد جامعه دارند. پس ای جوانمردان دست خواهش ما را در یاری این عزیزان بگیرید تا به امید باریتعالی در زمرة (شتابندگان به سوی آمرزش) باشید و از مصادیق فرمایش مولای یتیم نوازان حضرت امام علی (ع) که فرمود:

«کفالت کننده یتیم از گرامی شدگان درگاه ایزد منان است.»

خیّرین محترم می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب های 420495 نزد بانک سپه و 0103014304001 نزد بانک صادرات مرکزی و 721 نزد صندوق قرض الحسنه قائم (عج) واریز نمایند.

در خاتمه خواهشمند است تا عموم همشهریان به هر طریق ممکن که صلاح می دانند ما را از کمک های فکری و مالی خود بی نصیب ننمایند و با مراجعه به دفتر موسسه واقع در خیابان شهید بهشتی ـ  طبقه سوم تکیه حضرت سید الشهداء (ع) (دباغان) و یا تماس با شماره تلفن 5244142 ـ 0232 یاریگر همنوعان خود باشند.

   
   

بازگشت

   
     

 

دامغان

 
 

فرهنگ مهدويت

 
 

در محضر ولایت

 
 

تاریخ دامغان

 
 

اسناد تاريخی

 
 

اماکن تاريخی

 
 

اماکن مذهبی

 
 

گویش دامغانی 

 
 

شهرها و روستاها

 
 

 جاذبه های طبیعی

 
 

 سفرنامه های دامغان

 
 

 هواشناسی دامغان

 
 

 خبرنامه نگاه جوان

 
 

دارالایتام امام سجاد

 
 

پیوندها 

 

> تبليغاتسفارش تبليغات:

02325253699


> لينکهای مربوط به اين صفحه

 
 
 

copy right © 2008-2012 Tarikhaneh.com all right reserved .all graphics copy right by Tarikhaneh