پیکر پاک شهید «حسین علی آبادی» در دامغان تشییع شد + تصاویر

به گزارش خبرنگار مهر، آئین باشکوه تشییع پیکر پاک شهید حسین علی آبادی صبح سه شنبه از میدان امام خمینی (ره) شهر دامغان آغاز و تا میدان شهدای این شهر ادامه داشت و پس از اقامه نماز بر پیکر پاک این شهید توسط حجت الاسلام سید محمود ترابی امام جمعه دامغان برای خاکسپاری به روستای علی آباد مطلب خان منتقل شد.

مردم شهید پرور و ولایتمدار دامغان اعم از کودک، زن و مرد در هوای گرم با حضور در این آئین پرشور با این شهید تجدید میثاق و برادامه راه ایشان تاکید کردند.

شرکت کنندگان در این آئین با سردادن ندای «الله اکبر، لاالله الاالله، حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست، تا خون در رگ ماست خامنه ای رهبر ماست، مرگ بر آمریکا و مرگ براسرائیل»، عشق و ارادت خود را به رزمندگان اسلام و شهدای انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتند.

در آئین تشییع این شهید والامقام امام جمعه، فرماندار، جانشین فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان، فرماندهان و پرسنل نیروهای نظامی و انتظامی، روحانیت، خانواده معظم شهدا و قشرهای مختلف مردم شهرستان دامغان حضور داشتند.

پاسدار شهید حسین علی آبادی فرزند ذبیح الله از نیروهای جمعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که در عملیات غرور آفرین خیبر و در سال ۱۳۶۲ در منطقه جزیره مجنون به درجه رفیع شهادت نائل شد.

شهرستان دامغان ۶۲۵ شهید، یک هزارو ۲۰۰ جانباز و ۳۳ آزاده سرافراز تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

 

بازگشت

 

copy right © 2008-2010 Tarikhaneh.com all right reserved. all graphics copy right by Tarikhaneh