پایگاه اطلاع رسانی تاریخانه:         سایت فارسی         سایت عربی         سایت انگلیسی         سایت رهانیوز         سایت تصاویر دامغان         سایت چهره های ماندگار

 

مشروح بیانات رهبر انقلاب در نماز جمعه تهران

ولایت خمینی / مقاله ای از دکتر حسن سبحانی

هم استانی خسته نباشید

یادی از یاران / ویژه نامه بزرگداشت شهیدان شاهچراغی و موسوی

دامغان 87 از نگاه سایت تاریخانه

دکتر حسن سبحانی / نکوداشت 12 سال خدمتگزاری صادقانه

سوگند مرد / اثر استاد حسین معلم دامغانی

پیام تبریک بمناسبت حماسه 22 خرداد

مقاله ای از دکتر حسن سبحانی

روایت شهادت / به قلم سردار محمدعلی آسودی

اتحاد رمز موفقیت ماست

دامغان 87 از نگاه سایت تاریخانه

شهید دکتر سید حسن آیت / 60 گلوله برای سکوت

نامه سرگشاده کانون به سرپرست جدید ارشاد دامغان

درباره ماجرای طبقه پنجم بیمارستان دامغان

ستاد غنی سازی اوقات فراغت و انتظارات مردم

وب سایت رها نیوز

ناگفته هایی از دوران نمایندگی دکتر حسن سبحانی

دامغان و سرمایه های انسانی آن

ماه رمضان و خیراندیشان

جایگاه مجلس از نگاه شهید شاهچراغی

رسانه ها و آسیب ها

دامغان 87 از نگاه سایت تاریخانه

وب سایت فعالیت های کانون

طرح پرداخت نقدی یارانه ها از نگاه دکتر سبحانی

برگزاری جشن جوانه های انتظار به مناسبت هفته جوان

جشن جوانه های انتظار جمعه یکم مرداد ماه سال 1389 ساعت 9/30 صبح در تالار منوچهری دامغانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دامغان برگزار شد.

در ابتدای این برنامه که به همت کانون جوانان تاریخانه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و حمایت سازمان جوانان استان سمنان برگزار شد، پس از قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، دبیر کانون جوانان تاریخانه و مشاور جوان استاندار سمنان طی سخنانی به حضار خیرمقدم گفته و مطالبی را درخصوص روز جوان و میلاد حضرت علی اکبر(ع) بیان نمودند. نخستین بخش برنامه های جشن جوانه های انتظار پس از عرض خیرمقدم، سخنرانی نوجوان فعال قرآنی آقای محمد خورزانی بود. وی ضمن اشاره به فضائل حضرت علی اکبر (ع)، مطالبی را در بزرگداشت میلاد ایشان بیان نمودند.

در ادامه برنامه های این جشن، گروه عرفان که از جمله گروه های موفق و مطرح استان می باشد با خواندن اشعار و سرودهای مذهبی به اجرای برنامه پرداختند.

پس از برنامه های متنوع و زیبای گروه عرفان، آقای سید مهدی میرعلی اکبری از مداحان به نام و مطرح استان به اجرای برنامه پرداخته و اشعار و مولودی هایی در وصف حضرت علی اکبر(ع) و رشادت های ایشان قرائت نمودند.

سپس گروه تئاتر هکاتم پیلس به اجرای تئاتری با موضوع جوانان و ازدواج پرداخته و برنامه های متنوعی را در قالب طنز اجتماعی اجرا کردند. در ادامه و پس از برنامه گروه تئاتر به مناسبت ایام ولادت حضرت مهدی (عج)، کلیپی درخصوص امام زمان (عج) که توسط روابط عمومی کانون جوانان تاریخانه تهیه شده بود به نمایش درآمد. بعد از پخش کلیپ، گروه عرفان مجدداً به اجرای سرودهای مذهبی پرداخته و حضار را از برنامه های جذاب خود بهره مند نمودند. قسمت پایانی که با حضور پرشور جوانان و خانواده های ایشان همراه بود، قرعه کشی و اهدای جوایز به شرکت کنندگان این جشن بود که به قید قرعه به چهار نفر از شرکت کنندگان مسکوکات طلا اهدا گردید.

لازم به ذکر است که در ابتدای برنامه جشن روز جوان نیز ویژه نامه نشریه نگاه جوان به همراه بروشورها و مطالبی درخصوص حضرت علی اکبر(ع) و جوانان در بین شرکت کنندگان توزیع گشت. ضمناً پیش از برپایی مراسم، درخصوص انجام هماهنگی با امام جمعه معزز شهر دامغان، نماینده محترم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار محترم شهرستان دامغان، مدیر محترم سازمان جوانان استان سمنان و جمعی از مسئولان، جلسات و مذاکرات جداگانه ای انجام پذیرفت و از رهنمودهای این عزیزان جهت هرچه با شکوه تر برگزار شدن برنامه ها بهره برداری شد.

همچنین در روز میلاد حضرت علی اکبر(عج) و روز جوان 2000 نسخه بروشور از بیانات مقام معظم رهبری پیرامون ارتقاء معنوی جوانان در بین نمازگزاران نماز جمعه شهر دامغان توزیع گردید.

منبع: روابط عمومی کانون جوانان تاریخانه (01/05/89)

بازگشت به صفحه اصلی

آرشیو:     اخبار اجتماعی     اخبار فرهنگی     اخبار علمی     اخبار حوادث     اخبار کانون     از نگاهی دیگر     مقالات و مصاحبه ها     تاریخ و فرهنگ     اخبار دامغان

0

 

copy right © 2009-2012 Tarikhaneh all right reserved .all graphics copy right by tarikhaneh