پایگاه اطلاع رسانی تاریخانه:         سایت فارسی         سایت عربی         سایت انگلیسی         سایت رهانیوز         سایت تصاویر دامغان         سایت چهره های ماندگار

 

مشروح بیانات رهبر انقلاب در نماز جمعه تهران

ولایت خمینی / مقاله ای از دکتر حسن سبحانی

هم استانی خسته نباشید

یادی از یاران / ویژه نامه بزرگداشت شهیدان شاهچراغی و موسوی

دامغان 87 از نگاه سایت تاریخانه

دکتر حسن سبحانی / نکوداشت 12 سال خدمتگزاری صادقانه

سوگند مرد / اثر استاد حسین معلم دامغانی

پیام تبریک بمناسبت حماسه 22 خرداد

مقاله ای از دکتر حسن سبحانی

روایت شهادت / به قلم سردار محمدعلی آسودی

اتحاد رمز موفقیت ماست

دامغان 87 از نگاه سایت تاریخانه

شهید دکتر سید حسن آیت / 60 گلوله برای سکوت

نامه سرگشاده کانون به سرپرست جدید ارشاد دامغان

درباره ماجرای طبقه پنجم بیمارستان دامغان

ستاد غنی سازی اوقات فراغت و انتظارات مردم

وب سایت رها نیوز

ناگفته هایی از دوران نمایندگی دکتر حسن سبحانی

دامغان و سرمایه های انسانی آن

ماه رمضان و خیراندیشان

جایگاه مجلس از نگاه شهید شاهچراغی

رسانه ها و آسیب ها

دامغان 87 از نگاه سایت تاریخانه

وب سایت فعالیت های کانون

طرح پرداخت نقدی یارانه ها از نگاه دکتر سبحانی

دیدار نماینده ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور از کانون جوانان تاریخانه

یکشنبه دهم مرداد ماه 1389 "کانون جوانان تاریخانه شهرستان دامغان" میزبان آقای رجبی نماینده ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور به همراه آقای سرهنگ آریامنش جانشین دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سمنان بود. آنان در بازدید از دفتر فعالیت این تشکل مردم نهاد از برنامه های مختلف آن مطلع شدند. در ابتدای این دیدار، کشاورزیان "عضو شورای مرکزی کانون جوانان تاریخانه و مدیر پایگاه اطلاع رسانی دامغان"، گزارشی از مراحل تاسیس و سوابق فعالیت کانون ارائه نمود.

در ادامه این بازدید که با هدف آشنایی بیشتر مسئولان از فعالیت های کانون و وب سایت رهانیوز "اولین سایت تخصصی مبارزه با مواد مخدر استان سمنان" انجام پذیرفت، آقای رجبی "نماینده محترم ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور" ضمن تقدیر از فعالیت کانون جوانان تاریخانه در زمینه پیشگیری از اعتیاد، تصریح نمود؛ فعالیت های این تشکل، شایسته تقدیر و حمایت ویژه می باشد. همچنین ایشان از وبسایت رهانیوز به عنوان یکی از منابع مورد استفاده در زمینه مبارزه با مواد مخدر در کشور نام بردند.

سرهنگ آریامنش "جانشین محترم دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سمنان" نیز ضمن قدردانی از فعالیت های موثر تشکل تاریخانه ابراز امیدواری کرد تا با افزایش ارتباطات و تعاملات مابین مجموعه مذکور و ستاد مبارزه با مواد مخدر استان سمنان، بتوانیم به صورت مناسب از برنامه های این سازمان مردم نهاد حمایت کنیم. وی اضافه نمود؛ وب سایت جامع رهانیوز می تواند پایگاه مناسبی برای اطلاع رسانی فعالیت های ستاد مبارزه با مواد مخدر استان سمنان و همچنین سایر تشکل هایی که در این زمینه فعالیت می کنند، باشد. در پایان این جلسه، میهمانان محترم از تازه های نشر در کانون جوانان تاریخانه آگاهی یافتند و در جریان مهمترین اقدامات و برنامه های علمی، فرهنگی، اجتماعی و پژوهشی سازمان مردم نهاد تاریخانه دامغان قرار گرفتند.

منبع: روابط عمومی کانون جوانان تاریخانه (14/05/89)

بازگشت به صفحه اصلی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آرشیو:     اخبار اجتماعی     اخبار فرهنگی     اخبار علمی     اخبار حوادث     اخبار کانون     از نگاهی دیگر     مقالات و مصاحبه ها     تاریخ و فرهنگ     اخبار دامغان

0

 

copy right © 2009-2012 Tarikhaneh all right reserved .all graphics copy right by tarikhaneh